Siz ve İşletmeleriniz İçin Profesyonel Hizmetler

Önce sizleri ve işletmenizi tanıdıktan sonra kurumsal imajınızı baz alarak sizlere özel bütçenize uygun profesyonel hizmetlerimiz...

Web Tasarım

Web tasarımı yapmak kolay olabilir. Fakat firmanızı temsil eden, tüm cihazlara uyumlu, özgün, akılda kalıcı ve SEO uyumlu web sitesi yapmak profesyonellik gerektirir.

Web Yazılım

Son kullanıcı tarafından iş takibi, stok takibi, otomasyon sistemi oluşturmak gibi işlerinizi koalylaştırabilecek web tabanlı yazılımları geliştiriyoruz.

Hosting & Domain

Sunucu altyapımız sayesinde sürekli yedekli ve yüksek performans hosting hizmetimiz ile web sitelerinizi yönetebilmeniz kolaylaştırıyoruz.

Sosyal Medya

Sosyal Medya söz konusu olunca nereden başlamanız gerektiğine karar veremiyor musunuz? İster profesyonel ekibimize danışın isterseniz bizlere emanet edin.

SEO & Reklam

İnternetteki bilinirliğinizi ve bulunabilirliğinizi artırarak, sektör tabanlı analizler ile sizlerin hedefleri doğrultusunda zirveye çıkarıyoruz.

Danışmanlık

Projeleriniz, E-Ticaret, SEO, İT Desteği ve Sosyal Medya söz konusu olduğunda Geliştirme ve Yönetmek dışında Profesyonel Danışmanlık da yapıyoruz.

Sizlere Kaliteyi Sunuyoruz

Profesyonel

Yıllardır sektörün içerisinde gerek danışmanlık gerek ise geliştirme/yönetme süreçleri içerisinde yer aldık.

Yaratıcı

Sizlere hizmet sunarken işletmenizi ve sizlerin imajına uygun yaratıcılığımızı katıyoruz. Üretmekten zevk alıyoruz.

Güvenlik

Söz konusu internet ise güvenliğin ne anlama geldiğini biliyoruz. İşletmenizi ve müşterilerinizi korumak için en iyisini sizlere sunuyoruz.

7/24 Destek ve Hizmet

Ne kadar projelerimizde son kontrolleri yapsak da ilerleyen süreçlerde aklınıza takılan sorular, sorunlar için 7/24 desteğimizi esirgemiyoruz.

Süreklilik

Süreklilik projelerinizin başarıya ulaşmasındaki en önemli faktörlerden bir tanesidir. Sizler için zorlu süreçte yanınızdayız.

Aşk İle

Biz işimizi sevdik, saygı duyduk ve sürekli sevgimizi büyüttük. Kaliteyi alışkanlık haline getirdik. Bizim için her proje değerlidir.

Proje Süreçleri

Sektör Analizi

01

Taslak ve Tanımlama

02

Tasarım

03

Kodlama

04

Demo Sunumu

05

Revize ve Eklemeler

06

Yayınlama

07

Kullanım için Videolar

08

Dijital Hizmet Kategorilerimiz

Dijital Dünya'da var olmanız için her bütçeye uygun, havale/eft ve kredi kartı ile ödeme seçenekleri ile hizmetlerimiz

Wordpress , MySql ve Php kullanılarak yazılmış GPL lisansına sahip içerik yönetim sistemidir. Kodlama ve teknik açıdan yeterli bilgiye sahip olmayan kullanıcılar genel olarak internet sitesi altyapısında WordPress’i tercih etmektedirler. Güçlü altyapısı, binlerce tema ve eklenti seçenekleriyle uzun yıllar güncelliğini koruyacak ve trendleri yakalayabileceğiz bir web sitesine sahip olmanıza olanak tanır.

Opencart, php yazılım dili ve MySQL veritabanı kullanılarak oluşturulmuş açık kaynak bir e-ticaret sistemidir. Günümüzde bir çok e-ticaret sitesi opencart alyapısını kullanmaktadır. Opencart kolay ve gelişmiş bir yönetim paneli, binlerce tema seçeneği ve bir çok modüle sahip olmasından dolayı e-ticaret sektöründe kullanımı oldukça yoğundur. Süreli güncellenen ve geliştirilen bir sistem olduğundan uzun süre güncelliğini korucak ve gereksinimlerinizi karşılayacaktır.